Nje aksident ka ndodhur pak me pare ne aksin Lushnje-kOLONJE. Dy automjete jane perlasur dhe si pasoje 3 persona kane mbetur te lenduar.

Vijon

Previous articleMjeti i drejtuar nga 19 vjeçari përplas motorin e turistëve italianë, dërgohen me urgjencë në Spitalin e Sarandës
Next articleArrestohet 40-vjeçari i shpallur në kërkim ndërkombëtar