Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Qafë Mali-Bajram Curri, ku një automjet ka rënë në lumin e Arstit.

Burimet nga vendngjarja bëjnë me dije se si pasojë e aksidentit dy persona kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar me emergjencë në spitalin e Pukës.

Ndërkohë, ende nuk dihen shkaqet e aksidentit apo gjendja shëndetësore e të plagosurve.

Previous articleMe 18 fitore dhe 4 barazime, AF Elbasani shpallet fitues i Grupit
Next article3 shenjat e horoskopit që janë gati për martesë këtë verë!