Kreu i KQZ Ilirjan Celibashi ka dalë në një konferecnë për mediat në lidhje me problematikat dhe ecurinë e votimit në Qendrat e Votimit.

Celibashi tha se ka pasuir denoncime për votim familjar në disa qëndra dhe për intimidim të votuesve.

29 denoncime për thyerje të heshtjes zgjedhore

Previous articleGjendet pa shenja jete 30 vjeçar në një hotel në Prishtinë
Next articleVendoret, ja sa është pjesëmarrja në rang vendi deri në orën 17:00