E veshur në të zeza, këngëtarja ka pozuar për setin e ri fotografik duke venë në pah linjat e bukura.

Diona Fona në këtë set fotografik u shfaq shumë sensuale dhe atraktive duke i “çmendur” ndjekësit e saj në instagram.

https://central.gjirafa.com/renderer.html?v=1.1

Duke qenë një nga më të pëlqyerat e publikut, ajo për rastin e ditëlindjes së saj u përkujdes që të vë në pah linjat e saj trupore si dhe fansat e saj të kenë diçka të re.

“Ditëlindja e 22-të ” shkruan ajo tek foto, ne të cilin mori komente e urime të shumta në këtë ditë të veçantë./blic

Previous articlePërse Covid-19 sulmon më shumë diabetiket? Pergjigjet dr. Shefqet Deliallisi
Next articlePolicia e Elbasanit “kërcenon” qytetarët! Ja çfarë paralajmëron