Një 32-vjeçar, i identifikuar si Luan Reçi është vënë në pranga në qytetin e Shkodrës për posedim të lëndëve narkotike.

Ai mbante fara kanabisi në automjet dhe banesë. Sakaq, sekuestrohet lënda e dyshuar narkotike, 115 fara kanabisi dhe 1 celular/ abcnews.al