Melisa është kthyer sërish në “Për’puthen”, por këtë herë në rolin e moderatores.

Ndërsa Bora Zemani vijon të qëndrojë në vetëizolim për shkak të infektimit me koronavirus, vajzat e Për’puthen kanë moderuar emisionin gjatë këtyre ditëve.

Këtë eksperiencë e kanë provuar Ana dhe Antonela, ndërsa Melisa duket se u rikthye vetëm për të provuar rolin e moderatores.

Top Channel