Kryeministri Rama mban sot në orën 11:00 konferencën e përjavshme me fokus ekonominë.

Pritet që në bashkëbisedim me gazetarët Rama do të ndalet  tek aktualiteti politik në vend dhe shëndetësia.

Në lidhje me këtë të fundit, gjatë konferencës së djeshme, ministrja për Shëndetësinë,  Manastirliu përshkroi situatën e vështirë që vjen si pasojë e mos respektimit të masave.

Top Channel

Previous articleShqiptari kapet me gjysmë ton kokainë, habiten hetuesit nga logoja e amballazhit të lëndës narkotike 
Next articleKupa e Italisë, vendoset sot finalisti i parë mes Juventus dhe Inter