Rep-artistja e njohur, Tayna vijon të sjellë projekte të reja muzikore

Tashmë në rrjetin social Instagram, shumë fotografi të reperes po zënë vend, teksa po merr vëmendje të madhe. Në pozat e reja ajo ka theksuar gjoksin përmes një fustani vezullues. Po të njëjtat janë shkëputur nga xhirimet e klipit të ri, teksa Tayna po përgatitet që të debutojë me projektin e ri muzikor.

Postimi saj mori komente të shumta, ndërsa përshkruanin se sa e mrekullueshme dhe në të njëjtën kohë provokuese dukej.

“Moona” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me artistin francez L’Algerino.

Top channel