Këngëtari i njohur shqiptar, Butrint Imeri ka publikuar një foto kur ishte i vogël.

Ai e ka ndarë këtë imazh me ndjekësit e tij në InstaStory, duke ndjerë shumë nostalgji për atë kohë.

Nga tiparet e fytyrës, vërehet që me kalimin e viteve, Butrinti ka pësuar mjaft ndryshime, aq sa ngjan shumë pak.

Për sa i përket projekteve muzikore, ai po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së tij “Phantom”, e cila u publikua në dhjetor të vitit të kaluar dhe është pritur shumë mirë nga publiku.

Top channel