Një shtetas 33-vjeç ka mbërritur në Spitalin e Vlorës me plagë të shkaktuara nga një goditje me thikë.

Mësohet se 33-vjeçari është futur në sallën e operacionit. Ndërkohë, që mjekët po i japin ndihmën e parë mjekësore.

Sakaq, në spital kanë mbërritur dhe forcat blu për të zbardhur shkaqet e ngjarjes./abcnews.al

Previous articleNjë i vrarë dhe tre të plagosur në Rrëshen, pamjet e para nga vendi i ngjarjes
Next articleAtentati në Rrëshen, drejtori i policisë Lezhë: Viktima ishte në tavolinë me 3 të plagosurit në lokalin e tij, pistë hetimi, konflikti me…