Kryetari i Partisë Demokratike Sarandë Hariz Mema ka humbur jetën si pasojë e një ataku kardiak.

Hariz Mema është gjetur pa ndjenja në lagjen Qafë Gjashtë dhe është transportuar në spital, ku më pas ka ndërruar jetë, pavarësisht përpjekjeve të mjekëve. Vijon…

Faxweb

Previous articleI ftohti arktik pushton SHBA/ Teksasi shpall gjendjen e katastrofës
Next article‘Vrasje me dashje në Kavajë”, aktivistja denoncon rastin e qytetarit me COVID: Ka 1 javë dhe nuk është çështje lekësh…