Një ngjarje tragjike është regjistruar në Avellino të Italisë ku një vajzë 16-vjeçare humbi jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike në shtëpinë e saj.

Vajza e quajtur, Mariantonietta Cutillo, ishte në vaskë duke folur në telefon me një mikeshën e saj, kur celulari që ishte në karikim i rrëshqiti nga dora dhe ra në ujë.

Alarmi u dha pikërisht nga vajza me të cilën po fliste viktima, e cila lajmëroi ekipin e ndihmës së shpejtë, por që nuk mundi të bënte gjë, pasi adoleshentja kishte vdekur në vend.

Previous articleSerbi/ 14-vjeçari planifikoi vrasjet për një muaj…
Next articleDerbi i Madoninës në Champions League, shiten të gjitha biletat e gjysmëfinales së parë