Këngëtarja shumë e komentuar, Enca ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit në Instastory. Ajo ka zbuluar shumë të pathëna rreth jetës private.

Një ndër ndjekësit i ka shkruar se ka dëgjuar që Enca e ka humbur virgjërinë e saj.

Ndërsa këngëtarja e ka konsideruar si të rremë këtë thashethem, duke i kthyer një përgjigje epike. “Nuk e humba, e dhurova”, ka replikuar ajo.

Më tej, Enca ka zbuluar se është single dhe se nuk do të dilte me një reper. Sipas saj, lidhjet me reperë nuk janë të shëndetshme./abcnews.al