Edison Memolla, kryetar i bashkisë Rrogozhinë është paraqitur në SPAK.

Burimet bëjnë me dije se ndaj tij ka një hetim për pastrimin e qytetit.

Lajmi ne perditesim…

Previous articleNdryshimet statutore të Kuvendit Kombëtar të PD, gjykata njeh si palë në proces, Bardhin dhe “Rithemelimin”
Next articleBanka Botërore: Çmimet e larta, kontratat PPP dhe fatkeqësitë natyrore rrezikojnë perspektivën ekonomike të Shqipërisë