Luana Vjollca është një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpeshherë ndan fotografi mjaft provokative.

Ajo shfaqet gjithmonë shumë e kuruar dhe me një stil të veçantë. Së fundmi, Luana është bërë nostalgjike dhe ka publikuar në Instastory një fotografi nga adoleshenca.

Ajo shfaqet shumë ndryshe pasi flokët i ka brune, ndërsa mban veshur një fustan të zi që i vë në pah format trupore. Kujtojmë që Luana është komentuar shumë dhe për lidhjen me Krenar Çoçajn, dhe pse ende nuk e ka konfirmuar publikisht. /abcnews.al

Previous articleAskush nuk mund të tallet me Elbasanin!
Next articleTirana shet yllin e ekipit, arrihet marrëveshja me gjigandët polakë