Edhe pse dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe, mesa duket surprizat nuk kanë të sosur për Luizin. Një surprizë e madhe është duke u kurdisur për të nga stafi i ‘Big Brother VIP’ , por edhe miqtë e tij.

Bëhet fjalë për festën e tij të beqarisë. Kujtojmë se këngëtari i propozoi moderatores, KiaraTito për martesë para disa javësh dhe që prej asaj dite dyshja kanë filluar me plane dhe përgatitje.

Previous articleSulm tjetër në Serbi, 8 të vrarë me armë zjarri në një qytet pranë Beogradit
Next articleKumbullat Jeshile – Të Athta me Plot Veti dhe Vlera Shëndetësore