Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj te shtune në bypassin e Fierit. Mësohet se dy automjete janë përplasur me njera – tjetrën duke sjellë edhe të lënduar.

Në aksident jane përshirë dy automjete, një automjet tip “Mercedes Benz” dhe një “Reno”.  Dy persona janë shoqëruar në spital pas goditjes së fortë ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Priten informacione të mëtejshme.

Previous articleGëlltit brisqe i dënuari 28 vjeçar në IEVP Drenovë, dërgohet me urgjencë në spitalin e Korçës
Next articleMarshim për drejtësi në Prishtinë, në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së