Ish-kreu i Policisë Bashkiake Florenc Hoxha është shoqëruar në polici për shkak se është konfliktuar me një tjetër person.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e tregut elektrik për çështjen e parkimit të automjetit.

Ata janë shoqëruar në komisariatin nr. 1 për sqarimin e mëtejshëm të ngjarjes.

Hoxha me herët ka qenë i arrestuar gjatë protestave të opozitës në 2019

Oranews

Previous articleHoroskopi i të enjtes/ Puna dhe dashuria, çfarë ju kanë rezervuar shenjat gjatë kësaj dite
Next articleLëkundje të forta tërmeti në Korfuz, ndihen deri në Shqipëri