Një 15-vjeçar është gjetur i lënduar pasi kishte rënë nga biçikleta në Bulqizë.

Ai u gjet nga banorë të zonës. Mësohet se është lënduar rëndë dhe është nisur me helikopter drejt Spitalit të Traumës.

Nuk dihet ende nëse është rrëzuar nga biçikleta apo është përplasur nga ndonjë makinë.

Previous articleArrestohet për dhunë 36 vjeçari në Lezhë
Next articleTmerr në Florida, Aligatori qarkullon në rrugë me një viktimë në gojë