Nesër mbrëma do të mbahet finalja e madhe e ”Big Brother Albania Vip 2”, dhe kupën pritet ta marrë Luizi, por me shumë emocione pritet edhe ceremonia e celebrimit mes tij dhe Kiarës.

Në rrjete sociale është ”zbuluar” dhe vendi. Është pikërisht bashkia e Tiranës, ku nesër mbrëma do të kthehet në një ambient magjik për çiftin e vetëm të BB Vip 2 që do të martohen.

Ata pritet të kurorëzohen zyrtarisht burrë e grua nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

Previous articleKërcënoi familjarët, policia e Elbasanit i gjen dinamit dhe kallashnikov në banesë
Next articleDegradon sherri mes të rinjve në Korçë, 17-vjeçari plagos me thikë dy bashkëmoshatarët