Partia Demokratike depoziton ankimimin në KQZ në lidhje me zgjedhjet e 24 shtatorit në Kukës.

PD kërkon të përfaqësohet në zgjedhjet e 24 shtatorit në Kukës dy komisionierë dhe jo 1 të vendosur nga KQZ.

Previous articleU përpoq të shpëtonte vëllain e vogël, mbytet në liqen 20-vjeçarja në Itali
Next articleSë shpejti nis shpërndarja e librave falas! Nga ky vit klasat 1-3 vetëm me libra të rinj