Aksident në hyrje të Peqinit. Bëhet fjalë për një mjet tip Mercedes-Benz dhe një furositradë Hyundai që janë përfshirë në aksident. Për pasojë, e plagosur ka mbetur një grua, një i ri dhe drejtuesi i mjetit tip “Benz”.
Shkak për aksidentin dyshohet të ketë qenë shpejtësia mbi 120 km në orë në kryqëzimin në superstradën Ebasan-Rrogozhinë, në hyrje të qytetit të Peqinit. Të plagosurit po transportohen me autoambulancë drejt spitalit të ElbasanPeqinit. Mësohet se bëhet fjalë për një mjet tip Mercedes-Benz dhe një furositradë Hyundai.

Për pasojë, e plagosur ka mbetur një grua, një i ri dhe drejtuesi i mjetit tip “Benz”.

Shkak për aksidentin dyshohet të ketë qenë shpejtësia mbi 120 km në orë në kryqëzimin në superstradën Ebasan-Rrogozhinë, në hyrje të qytetit të Peqinit. Të plagosurit po transportohen me autoambulancë drejt spitalit të Elbasanit.Egnatia news

Previous articlePandemia nuk ndaloi azilantët, gjatë vitit 2020 aplikuan rreth 6500 shqiptarë, u refuzuan 8700 kërkesa
Next articleRrëzohet aeroplani ushtarak, vdesin të gjithë që ishin brenda