Arrestohet një punonjës policie në Korçë.

Burime nga policia bëjnë me dije për Fax news se shefi i postës së policisë Pustec, nënkomisar Spartak Fejzaj është kapur duke drejtuar mjetin nën efektin e alkoolit dhe po ashtu është përfshirë në një aksident rrugor me një autobus.

Mësohet se nga AMP po kryhen hetime në lidhje me këtë ngjarje, pasi dyshohet se ka punonjës të qarkullimit të cilët kanë dashur të fshehin ngjarjen. Materialet i kaluan prokurorisë Korçë për veprime të mëtejshme.

Previous articleTë shtëna në një shkollë fillore në Beograd, humb jetën roja, disa fëmijë të plagosur
Next articlePosterat problematikë/ KQZ shqyrton sot vendimin, Celibashi mund të urdhërojë largimin e tyre