Alessandra Ambrosio, 40-vjeçarja nga Brazili ka bërë maksimumin për tu izoluar nga pandemia e Covid-19, pasi shesh është parë duke vizituar vende në të cilat nuk ka njerëz.

Bukuroshja ka treguar në rrjetet sociale se është izoluar tek familja e saj në vendlindjen në Brazil ku shpesh shihet breg detit.

Të enjten, Ambrosio tha është duke e shijuar më së miri jetën  dhe pse ndodhemi në mes të një pandemie.

“Po e shijoj shumë jetën dhe do e shijoj si një sirenë.”, tha Ambrosio.

(R.G/Faxweb.al)

Previous articleA janë vezë të shëndetshme apo të dëmshme? Ja çfarë thotë një studim i fundit!
Next articleDeficiti buxhetor arrin rekordin e 890 milionë eurove në vitin 2020