Në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak në Elbasan mazhoranca ka ka marrë vetëm 24 vota në miratimin e rendit të ditës.Kunder pikave për diskutim sot kanë votuar kundër PSD dhe PDS.Kundër votoi gjithashtu edhe një këshilltarë i PS për çështjen e fondit pyjor .

Previous articleElbasan / Vihen në pranga 2 shtetas dhe procedohen në gjendje të lirë 2 të tjerë, për vepra të ndryshme penale.
Next articleShpërthimi i eksplozivit në lokalin në pronësi të një gruaje në Tiranë, pamje nga vendi i ngjarjes