Një person ka humbur jetën tragjikisht mbrëmjen e sotme në qytetin e Librazhdit.  Një qytetar i pa identifikuar është rrëzuar nga shkallët e një objekti privat në qendër të qytetit.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë ambulanca. I plagosur është dërguar fillimisht në spitalin qytetit, më pas është nisur drejt Elbasanit. Fatkeqësisht qytetari ka humbur jetën rrugës.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur edhe forcat e policisë. Ndërkohë, dëshmitarë kanë treguar se personi ka qenë duke zbritur shkallët dhe është rrëzuar menjëherë. g.v/abcnews.al

Previous articleEleni Foureira: Shqipëria është vendi ku kam lindur, por Greqia është atdheu im. Kisha frikë të dilja hapur si shqiptare
Next articleI vdiq nëna në spitalin COVID-2, djali: Nuk më japin sendet e saj