Pas më shumë se 6 orësh në ambientet e Prokurorisë së Posaçme, sekretari i përgjithshëm i Damian Gjiknuri ka dalë nga SPAK.

Gjiknuri: Nuk kam informacion për mediet. Është sekret hetimor.

Deputeti socialist dhe ish-ministri Damian Gjiknuri është paraqitur mëngjesin e kësaj të premteje në ambientet e Prokurorisë së Posaçme.

Teksa nuk dihet ende se për çfarë dosje hetimore është kërkuar paraqitja e tij, mësohet se Gjiknuri është shfaqur pa praninë e avokatit në SPAK.

ora news