Ish-kryeministri Sali Berisha ka zgjedhur që pas bllokimit të nisjes së seancës parlamentare në Kuvend nga deputetët e opozitës, të jetë pranë qytetarëve në një mënyrë tjetër.

Berisha ka zgjedhur të futet “LIVE” në rrjetin sociale Facebook, praktikë e ndjekur nga ai edhe më parë në Kuvend.

“Do vazhdojmë, është fillimi i rezistencës. Fillimet e një rezistence që nuk do ndalet më, kaq është e gjitha”, u shpreh ai.

Previous article“Maxhoranca po bllokon reformën”, Alibeaj: PD e gatshme për një kod të ri zgjedhor, për votën e emigrantëve dhe listat e hapura
Next articleProkuroria e Elbasanit shpall moskopetencën, dosja e Laert Haxhiajt i kalon SPAK-ut