Babai i 18-vjeçarit që ndërroi jetë ditën e djeshme, i cili ndodhej në intubim ka ndërruar jetë ditën e sotme.

Ndërsa Qamil Seiti nuk arriti dot që të ffitonte betejën me covidin, ditën e sotme ndërroi jetë edhe babai i tij, i cili ndodhej në intubim në spitalin “Shefqet Ndroqi”.

18-vjeçari nga Memaliaj kishte 100% të mushkërisë të prekur nga covid kur ka mbërritur në spitalin “Shefqet Ndroqi” dhe kjo gjë ka bërë që i riu të humbiste jetën.

Seiti ishte shtruar prej të paktën një jave tek Sanatoriumi ndërsa prej ditësh ishte në intubim. Mësohet se 18-vjeçari nuk kishte sëmundje bashkëshoqëruese.

Top Channel

Previous articleVeliaj te Njësia 5: Bashkia e Lulit luftonte kundër qendrave rinore dhe mbronte klubin e striptizmit
Next articleTestet e covid kanë mbaruar”, mjeku shqiptar: Varianti anglez ka ardhur prej kohësh në Shqipëri