Cërrik/Informacion paraprak

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen nr. 1, ka rënë zjarr dhe janë djegur pjesërisht 2 automjete të parkuara, në pronësi të shtetasit A. B., 31 vjeç, banues në Cërrik.

Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.