Diola dhe Xhonatani u caktuan dje nga Vëllai i Madh që të bënin një kërcim bashkë, në kuadër të lojës ‘Talent Show’.

Provat e tyre u bënë në dhomën e surprizave dhe si sfidë ishte caktuar një këngë e njohur latine.

Diolën e tradhton fustani, i zbulon të gjitha gjatë kërcimit

Gjatë kërcimit sensual, Diolës i është ngritur fustani më shumë sesa duhet duke zbuluar kështu gjithë modestinë e saj. Megjithatë kjo nuk e ka vënë fare në siklet teksa ka vijuar kërcimin me Xhonatanin.

Kërcimi dhe afrimiteti i tyre u komentua edhe nga Armaldo dhe Olta. Këta të dy, thanë se Xhoni ka një pëlqim për Diolën dhe se ai ka eksperienca me vajzat më të mëdha në moshë./dritare.net

Previous articleEMRAT/ Vrau bashkëshorten dhe vëllain, arrestohet autori i vrasjes. Umori jetën me armë gjahu
Next articleFOTO/ Ky është Xhevit Sinani që vrau gruan dhe vëllain e tij