Përmes një klipi të përmbledhur u dhanë momentet më të bukura të moderatorës së Big Brother Vip Arbana Osmani.

Të gjitha netët live, ishin përmbledhur në një klip të shkurtër për t’i uruar moderators ditëlindjen.

I gjithë publiku u ngrit në këmbë dhe këndoi “Gëzuar Ditëlindjen” për Arbana Osmanin.

Kjo e fundit me emocione pafund uroi gjysmën e saj Eduart Grishajn, i cili po ashtu feston ditëlindjen sonte. Një buqetë me lule për Arbanën erdhi në studio, me rastin e ditëlindjes së saj.

Previous articleEfi flet pas largimit nga shtëpia
Next article“Dashuria”/ Kristi surprizohet nga motra, ajo këndon për të