Pavarësisht kufizimeve për shkak të pandemisë, personazhet e famshëm vazhdojnë të shijojnë udhëtimet dhe të dynden nëpër destinacione magjepsëse. Shumë VIP-a, mes të cilëve dhe shqiptarja Dua Lipa kanë preferuar të shijojnë disa ditë relaksi në Meksikë.

Duket se vendi i Amerikës Qendrore po ofron një alternativë joshëse, dhe VIP-at kanë lënë pas Dubain, që së fundmi i është shtuar “listës së kuqe” të vendeve nga Mbretëria e Bashkuar për shkak të pandemisë.

Dua Lipa kaloi Vitin e Ri në Tulum, Meksikë

Këngëtarja Dua ishte ndër të parat që u drejtua për në plazhin e Tulumit, duke udhëtuar për Vitin e Ri me familjen dhe të dashurin e saj Anëar Hadid. Fotografitë e postuata në rrjete sociale e tregonin atë duke shijuar pamjet magjepsëse. /abcnews.al

Ajo u bashkua me të dashurin Anwar Hadid
Demi Sims dhe Francesca Farago gjithashtu kanë pushuar atje
Chloe u tha fansave se ishte në një udhëtim pune
Previous articleBorziloku – Vetitë e Forta Kundër Fryrjes së Stomakut dhe Dhimbjeve Muskulare
Next articleApple rimerr titullin e brendit më të vlefshëm në botë