Një automjet është përfshirë nga flakët në aksin Elbasan-Tiranë.

Makina është djegur plotësisht por fatmirësisht personat që udhëtonin në të nuk kanë marrë lëndime.

Policia dhe zjarrëfikësja në vendngjarje.