Një 50-vjeçar nga Kavaja është gjetur i pajetë në një kasolle. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 12:40.

Policia njofton se në fshatin Gosë e Madhe, Rrogozhinë, në një kasolle, është gjetur dyshohet i vetëvarur shtetasi F. M., 50 vjeç.

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Ky shtetas është shpallur në kërkim ditën e djeshme, nga Komisariati i Policisë Kavajë, pas kallëzimit të bërë nga familjarët për largim nga banesa.

Previous articleRozmarina – Aftësitë Shëruese për Kujtesën, Reumatizmën dhe Dhimbjet e Muskujve
Next articleBayern nuk e lëshon kreun