Një ngjarje e rëndë është shënuar në Divjakë me pasojë vdekjen e një 31 vjeçari.

I riu ka qenë duke punuar në tokën e tij, ku dyshohet se ka rënë në kontakt me energjinë elektrike.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në fshatin Biçukas. Po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./abcnews.al

Previous articleBasha heq Bardhin, vetëzgjidhet kryetar i grupit parlamentar
Next articleBasha çel Kuvendin Kombëtar me një ndjesë dhe një premtim: Luftuam për karrige dhe zyra e jo…