Nëse keni menduar se i keni parë të gjitha ‘ngjyrat’ e reperit Kanye West, e keni gabim! Reperi ka tërhequr sërish vëmendjen me look-n e tij teksa është parë në shoqërinë e partneres së tij 28-vjeçare, Bianca Censori në rrugët e Los Anxhelos.

Reperi dhe stilisti i njohur shihet i veshur me një palë streçe ngjyrë gri dhe një xhaketë sportive të Manchester United.

Ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen në veshjen e tij ishin një palë pantofla me shuall shumë të hollë që jepnin përshtypjen sikur reperi nuk kishte veshur këpucë.

Ndryshe nga reperi, partnerja e tij Censori është shfaqur e veshur me ngjyra më të hapura, një palë streçe ngjyrë bezhë dhe një bluzë.