Të tjera emocione të bukura ka dhuruar një ndër katër finalistët, Efi.

Ajo është takuar me babin e saj i cili mbante të veshur një bluzë të bardhë ku në të shkruhej ‘team Efi’.

Ai e përqafoi dhe shprehu lumturinë e tij për arritjet e saj, si dhe eksperiencën e mrekullueshme në BBV2.

Previous articleLuiz Ejlli “pretendeti” kryesor i çmimit të madh, ja rrugëtimi i tij në ‘BBV’
Next articleDea Mishel e eliminuara e parë e finales së Big Brother VIP 2