Më datë 19.09.2023, rreth orës 20:00, në fshatin Gracen, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri automatik, shtetasi B. B., 29 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Previous articleHeqin Alibeajn nga ‘Zgjedhorja’/ Berisha-Bardhi largon mbështetësit e Bashës nga komisioni
Next articleDhuna brutale ndaj 3-vjeçarit në çerdhe, shoqërohen në polici edukatoret