Luçiano Boçi kthen Elbasanin ne kryeqytet te furgonave pasi mbyllja e fushates nuk shkoi siç duhej. Teksa ishte njoftuar se mitingu permbylles i Bashkë Fitojmë do te fillonte ne oren 17:30 as pas 40 min nuk ka filluar ende kjo per shkak mrsa duket të mungeses se njerezve ndaj Boçi ka marre “Mitingashe” borxh nga Tirana e Durresi, karriget bosh

Previous articleShpërthen në flakë makina në ecje në Tiranë, detajet e para
Next articleE PABESUESHME/ Policja vjedh kartën bankare të të vdekurit, bën shpenzime luksoze dhe trajtime bukurie