Kohë më parë është ishte përfolur se këngëtarja Fifi ka qenë në një lidhje me Xhuljo Tabakun.

Por, siç duket Fifi dhe Xhuljo i kanë ndarë rrugët pasi asnjëri nuk e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetin social “Instagram”.

Dhe gjatë kësaj kohe këngëtarja i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të cilët e kanë pyetur se a është në lidhje.

“Jo”, është përgjigjur Fifi duke mos dhënë më shumë detaje.

Previous articleVajza nga Gramshi u nda nga i dashuri dhe helmoi veten
Next articleRekord infektimesh nga Covid 19 në Elbasan. Prefekti mbledhje me drejtuesit e institucioneve