Një operacion për zbulimin e lëndëve narkotike është duke u zhvilluar në malësinë të e Krujës.

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë Durrës dhe Tiranë, prej orëve te para të mëngjesit, janë duke kryer kontrolle në zonat e pyllëzuara te malësisë së Krujës me qëllim asgjësimin e kanabisit.

Burime për FaxNews bëjnë me dije se kontrollet kane nisur pas marrjes së informacioneve për mbjellje kanabisi ne këto zona.

Previous articleÇfarë ndodhi mbrëmë në Vlorë? Shoqërohen nga policia 14 persona, sekuestrohen disa makina të blinduara
Next articleZjarri në Pishë Poro-Darëzezë vijon prej 8 ditësh, avionët grek në operacion për shuarjen e flakëve