Interi arriti të fitojë matematikisht titullin kampion të Serisë A duke vendosur kështu yllin e dytë në fanellë.

Gjithë lojtarët e klubit kanë dalë në sheshin pranë stadiumit për të festuar me tifozët e tyre.

FOTO+VIDEO/ Interi feston titullin kampion, Asllani mban në krah flamurin e

Sigurisht nuk mund të mungonte as mesfushori i Kombëtares shqiptare, Kristjan Asllani.

FOTO+VIDEO/ Interi feston titullin kampion, Asllani mban në krah flamurin e

Me flamurin kuqezi në shpatulla, Asllani ka festuar me shokët dhe tifozët.

SHIHENI FESTEN E ASLLANIT DUKE KLIKUAR KETU