Loredana është nënë e një vajze. Reperja nisi një romancë me reperin Mozzik vite më parë, e fryt i dashurisë së tyre ishte Hana, vajza e vogël.

Duke qenë në rolin e nënës, dita e sotme është për Loredanën, pasi përkujtohet “dita e nënës”. Ajo është surprizuar nga një mesazh që i ka mbërritur në “Whatssapp”.

”Gëzuar ditën e nënës king Lori. Jemi ne nënat që e mbushim botën me shumë dashuri, dhe me dashuri mësojmë fëmijët

Në mbarë botën, e diela e dytë e muajit maj, festohet si Dita e Nënës, për të nderuar e respektuar kështu figurën e nënës. Dita e Nënës, shënohet për të treguar vlerën e nënave dhe figurave amë nëmbarë botën.

Previous articleYuri Kim vëzhgon procesin zgjedhor edhe në Elbasan
Next articleEnrique Iglesias anulon shfaqjen në Meksikë! Artisti zbulon se është prekur nga një infeksion