Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 03.10.2023, pas Njësisë Administrative Dajt, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi A. Ç., 83 vjeç.

Ky shtetas është shpallur në kërkim nga Komisariati i Policisë Nr. 4, pas kallëzimit të bërë nga familjarët për largim nga banesa.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Previous articlePërmbyllja e sezonit turistik, zv.kryeministrja Belinda Balluku: Kemi arritur këtu në sajë të një pune të përbashkët
Next articleVihen nën kontroll të gjithë vatrat e riaktivizuara në Pishporo dhe Darëzezë