Jasir Asani është pa dyshim një ndër lojtarët më të rëndësishëm në këto eliminatore të Shqipërisë që po zhvillon në kuadër të kualifikimit për në  Euro 2024 që do të zhvillohet në Gjermani.

UEFA është mahnitur nga goli i Asanit ku deri më tani ka bërë të paktën 3 postime, 2 në facebook dhe një në Tik Tok para pak minutash.

Në një ndër postimet e saj UEFA shkruan: Përuluni para Asanit.

https://www.tiktok.com/embed/v2/7277924912176712993?lang=en-US&referrer=https%3A%2F%2Fwww.oranews.tv%2Fsport%2Fvideo-goli-i-asanit-cmend-uefa-n-sa-shume-postime-per-te-i1108750

Previous articleHidhet një sasi spraj me spec djegës në gjimnazin “Skënderbeu” në Krujë, disa nxënës përfundojnë në spital, shoqërohet autori
Next articlePamje të pabesueshme, gjobitet shoferi në Tiranë, kishte futur fëmijën në… bagazh