Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Paskuqan ku gruaja ka goditur me thikë bashkëshortin e saj, pas një konflikti të çastit.

Mesohet se burri, 25 vjeç, ka dhunuar bashkëshorten e tij, e cila ka reaguar duke e goditur atë me thikë.

I riu është dërguar në spital ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Paskuqan/Informacion paraprak

Më datë 12.05.2023, rreth orës 20:50, në Paskuqan, shtetasja R. A., dyshohet se gjatë një konflikti, ka goditur me mjet prerës bashkëshortin e saj, shtetasin A. Sh., 25 vjeç.

Si pasojë 25-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Previous articleDoshi, pa PSD humben 10 bashki
Next articleMali i Zi dhe SHBA ndërtojnë terminal për importin e gazit të lëngshëm natyror