I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” Presidenti Meta përdor një gjuhë të egër fyerjesh ndaj kryeministrit.
“ Ai është një këlysh blloku. Mos guxo të nxisësh trazira për llogari të Sorosit dhe serbëve, çun i Kristaqit që thotë se është krenar se është djali i Kristaq Ramës. Kodet e tij nuk i llogaris hiç. Çuni i Kristaqit të dijë mirë. Ky pinok i shëmtuar, ky qen bir qeni, ky maskara, të dijë mirë se ska për të gjetur vrimë ku të futet “
“Ka ardhur koha për një ndarje midis tradhëtarëve dhe patriotëve”- theksoi Meta në emision.

Previous articleTakimi Kombëtar i Orkestrave të Harqeve do të ralizohet edhe këtë vit por nën masat anti-covid
Next articleRama: Kreu i shtetit është kthyer në një lolo