Këto gra vendosën të ndryshojnë totalisht ‘look’ dhe rezultatet janë fantastike

Blind Makeover është një projekt i zhvilluar nga make up artistja Oxana Trunova dhe stilistja Olga Tarasova. Pjesëmarrëset janë gra që duan të ndryshojnë pamjen e tyre por nuk dinë nga t’ia nisin. Ato i besojnë aftësivë profesionale të Oxanës dhe Olgës.

Nëse mendoni se ndryshimi është një zgjedhje e mirë ndiqni foto galerinë më poshtë për të marrë disa ide.

Top Channel

Previous articleZgjedhjet do jenë prova e fundit”/ Integrimi europian, Xhaçka: Shqipëria i ka bërë detyrat e shtëpisë me kushtet, radhën e ka BE
Next article“Kërcënime në administratë”/ Bardhi paralajmëron Policinë e Elbasanit: PD po ju monitoron. Nuk trembemi