Kinsey Sue është një nga bukuroshet më të njohura në botë.

Ajo së fundmi ka hedhur një video në Instagram ku shihet duke u lëshuar shkallëve, për të hipur në rollera.

Për shkak të madhësisë së gjoksit, gjatë kohës sa lëshohej, Kinseyt i dridhej kjo pjesë e saj “HOT” që ka në trup.

Previous articleKujdes! Facebook ju mbyll përgjithmonë llogarinë nëse…
Next articleTrondit shkenca: Trupi i vdekur do ngrijë dhe ngjallet pas disa kohësh. Realizohet rasti i parë në Angli